Pikniki rodzinny na Skalnej

Wczoraj na Skalnej odbył się piknik rodzinny. Najpierw uczniowie i nauczyciele w ramach warsztatów kulinarnych przygotowali ciekawe przekąski, sałatki, kanapki, szaszłyki owocowe, świeżo wyciskane soki i inne pyszności. Ustawiliśmy namioty, rozstawiliśmy ławki, rozpaliliśmy grilla i przyszli rodzice, zaproszeni goście i sąsiedzi szkoły. Poszczególne klasy zaprezentowały się w różnorodnych występach. Były występy wokalne, skecze, taniec, symulowana interwencja policji i wiele innych atrakcji. Na boisku szkolnym można było zapoznać się z budową wozu strażackiego oraz radiowozu policyjnego. Serdecznie dziękujemy za współpracę Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydułtowach – p. Jerzemu Salwiczkowi oraz Komisariatowi Policji w Rydułtowach z nieocenionym dzielnicowym sierż. szt. Wojciechem Sikorą . Nasz piknik wsparli sponsorzy: Zakłady Mięsne Berger w Rydułtowach, Piekarnia H. Siedlaczek w Rydułtowach, firma Brand-Poż. B. Lolko. Honorowymi gośćmi pikniku były Danuta Maćkowska członek zarządu Powiatu Wodzisławskiego oraz Sylwia Dąbek radna Powiatu Wodzisławskiego. Celem pikniku było wsparcie przebudowy szkolnego boiska. Radzie Rodziców naszego liceum udało się zebrać 1140,00 zł. Wszystkim organizatorom, rodzicom, gościom serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć na szkolnym FB! -> LINK

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2017-05-26 21:03:41