Wiadomości
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-26 21:03:41

Wczoraj na Skalnej odbył się piknik rodzinny. Najpierw uczniowie i nauczyciele w ramach warsztatów kulinarnych przygotowali ciekawe przekąski, sałatki, kanapki, szaszłyki owocowe, świeżo wyciskane soki i inne pyszności. Ustawiliśmy namioty, rozstawiliśmy ławki, rozpaliliśmy grilla i przyszli rodzice, zaproszeni goście i sąsiedzi szkoły. Poszczególne klasy zaprezentowały się w różnorodnych występach. Były występy wokalne, skecze, taniec, symulowana interwencja policji i wiele innych atrakcji. Na boisku szkolnym można było zapoznać się z budową wozu strażackiego oraz radiowozu policyjnego. Serdecznie dziękujemy za współpracę Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydułtowach – p. Jerzemu Salwiczkowi oraz Komisariatowi Policji w Rydułtowach z nieocenionym dzielnicowym sierż. szt. Wojciechem Sikorą . Nasz piknik wsparli sponsorzy: Zakłady Mięsne Berger w Rydułtowach, Piekarnia H. Siedlaczek w Rydułtowach, firma Brand-Poż. B. Lolko. Honorowymi gośćmi pikniku były Danuta Maćkowska członek zarządu Powiatu Wodzisławskiego oraz Sylwia Dąbek radna Powiatu Wodzisławskiego. Celem pikniku było wsparcie przebudowy szkolnego boiska. Radzie Rodziców naszego liceum udało się zebrać 1140,00 zł. Wszystkim organizatorom, rodzicom, gościom serdecznie dziękujemy!

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-26 10:11:53

W dniu 25 maja 2017 roku o godzinie 11:00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskich w Rydułtowach odbył się „Konkurs o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach w zakresie wiedzy i umiejętności policyjnych”. Organizatorami konkursu byli Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach dr Piotr SKOWRONEK oraz Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim mł. insp. mgr Jarosław GRUDZIŃSKI, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. i Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl.

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-25 22:06:25

 

Imię i  nazwisko ucznia

Gimnazjum

I miejsce

Michaela Klimek

Gimnazjum nr 1 w Rydułtowach

II miejsce

Wiktoria Kaleta

Gimnazjum nr 1 w Rydułtowach

III miejsce

Julia Grzonka

Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej w Wodzisławiu Śląskim

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-23 08:25:01
Przypominamy, iż warunkiem zakwalifikowania się do II etapu konkursu (zgodnie
z regulaminem) było zdobycie minimum 20 punktów.
II etap konkursu odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskich
w Rydułtowach 25 maja 2017r. o godzinie 10.30.
II etap konkursu trwa 60 minut. W części I uczeń ma do rozwiązania zadania testowe (jest to test wielokrotnego wyboru), w części II  rozwiązuje zadania otwarte.
 Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w tym samym dniu, po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową (punkty z I etapu konkursu i II etapu konkursu nie sumują się).

Przypominamy, iż warunkiem zakwalifikowania się do II etapu konkursu (zgodniez regulaminem) było zdobycie minimum 20 punktów. II etap konkursu odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskichw Rydułtowach 25 maja 2017r. o godzinie 10.30. II etap konkursu trwa 60 minut. W części I uczeń ma do rozwiązania zadania testowe (jest to test wielokrotnego wyboru), w części II  rozwiązuje zadania otwarte. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w tym samym dniu, po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową (punkty z I etapu konkursu i II etapu konkursu nie sumują się).

Do II etapu Konkursu Matematycznego „Sowa” (do finału) zakwalifikowali się:

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-10 20:40:48

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach w zakresie wiedzy i umiejętności policyjnych.

Sponsorem nagród:

Szczegóły w załączniku

(czytaj więcej)