Wiadomości
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-23 08:25:01
Przypominamy, iż warunkiem zakwalifikowania się do II etapu konkursu (zgodnie
z regulaminem) było zdobycie minimum 20 punktów.
II etap konkursu odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskich
w Rydułtowach 25 maja 2017r. o godzinie 10.30.
II etap konkursu trwa 60 minut. W części I uczeń ma do rozwiązania zadania testowe (jest to test wielokrotnego wyboru), w części II  rozwiązuje zadania otwarte.
 Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w tym samym dniu, po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową (punkty z I etapu konkursu i II etapu konkursu nie sumują się).

Przypominamy, iż warunkiem zakwalifikowania się do II etapu konkursu (zgodniez regulaminem) było zdobycie minimum 20 punktów. II etap konkursu odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskichw Rydułtowach 25 maja 2017r. o godzinie 10.30. II etap konkursu trwa 60 minut. W części I uczeń ma do rozwiązania zadania testowe (jest to test wielokrotnego wyboru), w części II  rozwiązuje zadania otwarte. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w tym samym dniu, po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową (punkty z I etapu konkursu i II etapu konkursu nie sumują się).

Do II etapu Konkursu Matematycznego „Sowa” (do finału) zakwalifikowali się:

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-10 20:40:48

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach w zakresie wiedzy i umiejętności policyjnych.

Sponsorem nagród:

Szczegóły w załączniku

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-07 18:16:55

Drodzy maturzyści! Jeżeli potrzebujecie szybkiej powtórki przed MATURĄ USTNĄ Z J.ANGIELSKIEGO, chętnie podzielę się materiałami, które stworzyłam we współpracy z moimi uczniami na potrzeby "Wyzwania Maturalnego" portalu EasyMatura.pl, w którym wzięło udział 300 tegorocznych maturzystów z różnych stron Polski. Proponowany zestaw to 10 maili z przykładowymi zadaniami i odpowiedziami, moimi wskazówkami, linkami do aplikacji edukacyjnych na ostatnie powtórki oraz autorskimi materiałami. Mam zgodę ze strony organizatora,Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na ich udostępnianie uczniom-problem w tym, że mailowo-grupa na FB otwarta jest tylko dla tych, którzy brali udział w marcowej akcji. Jak uzyskać dostęp do materiałów? Wyślijcie mail (ze swoim imieniem i nazwiskiem w temacie) na adres : klasopracownia23@gmail.com. W wiadomości wpiszcie "Matura". Prześlę materiały na Wasze skrzynki mailowe. Jeszcze nie jest za późno! Zawalczcie o dobry wynik egzaminu!

Zapraszam! Mirosława Dyka-Płonka

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-05 22:32:08
2a walczy o dodatkowe dofinansowanie w wys. 3000 zł zwycięskiego
projektu "My Perfect Classroom" w konkursie "Nie ma, że się nie da"
/Przedsiębiorczy w szkole i w życiu.
Wizualizacja w aplikacji "Thinglink" by Ania Stokowy. Trzymajcie kciuki!

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-05-05 10:34:53