Wiadomości
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-10-08 19:14:38

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach

serdecznie zaprasza do udziału w

  V Przeglądzie Twórczości Obcojęzycznej Dzieci i Młodzieży

 Miasta Rydułtowy

pod patronatem honorowym:

 Starosty Wodzisławskiego Ireneusza Serwotki

 oraz

Burmistrza Miasta Rydułtowy Kornelii Newy


Przegląd odbędzie się dnia 27 listopada 2017 r.  o godz. 10:00, a towarzyszyć mu będzie wystawa „Rydułtowy na językach”. Zapraszamy również Rodziców, Dziadków i Przyjaciół Uczniów biorących udział w przeglądzie do obejrzenia występów.

 

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-09-28 20:30:46

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył termin naboru wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty – III edycja oraz zatwierdził wzory dokumentów niezbędnych do jego realizacji.

Szczegółowe informacje na stronie:

https://efs-stypendia.slaskie.pl/content/nabor-wnioskow-o-przyznanie-stypendium-w-ramach-projektu-slaskie-inwestujemy-w-talenty---iii-edycja

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-09-28 20:25:34

Wspaniała zabawa oraz dobrze spędzony czas wśród Skalniaków. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności klasie Ia, która wygrała puchar najbardziej pomysłowej klasy pierwszej.

(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-09-21 17:00:23

9 września odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego w lekkiej atletyce połączone z obchodami 10-lecia Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ZST w Wodzisławiu Śl. W zawodach wzięły udział wszystkie ponadgimnazjalne szkoły Powiatu. Klasyfikację generalną zawodów wygrał ZST w Wodzisławiu Śl. natomiast Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach zajęło w niej II miejsce. Szkołę reprezentowali: ADAM WITA, DANIEL CHYCZEWSKI, ŚMIEJA SZYMON, DAWID DZIODZIO, RAFAŁ BASZCZOK, LINDNER KAROL, ŚWIECAK TYMOTEUSZ, RUTKOWSKI PIOTR, MAZUREK SZYMON, MICHAŁOWSKI SEBASTIAN. Indywidualnie I miejsce zdobył ADAM WITA w biegu na 100m, II miejsce zdobył DANIEL CHYCZEWSKI w biegu na 400m oraz I miejsce sztafety 4x100m (ŚMIEJA, DZIODZIO, CHYCZEWSKI, WITA). Nagrody zostaną rozdane podczas głównych obchodów 10-lecia PMOS 2.10.2017r. Dziękuję za zaangażowanie i gratuluję!!!

Stanisław Jaroch


(czytaj więcej)
Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź, 2017-09-20 15:48:10

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim podpisano umowę w sprawie budowy przy Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskich boiska wielofunkcyjnego.

     

http://www.powiatwodzislawski.pl/w-rydultowach-powstanie-nowe-boisko-wielofunkcyjne.html

(czytaj więcej)