Last minute

Drodzy maturzyści! Jeżeli potrzebujecie szybkiej powtórki przed MATURĄ USTNĄ Z J.ANGIELSKIEGO, chętnie podzielę się materiałami, które stworzyłam we współpracy z moimi uczniami na potrzeby "Wyzwania Maturalnego" portalu EasyMatura.pl, w którym wzięło udział 300 tegorocznych maturzystów z różnych stron Polski. Proponowany zestaw to 10 maili z przykładowymi zadaniami i odpowiedziami, moimi wskazówkami, linkami do aplikacji edukacyjnych na ostatnie powtórki oraz autorskimi materiałami. Mam zgodę ze strony organizatora,Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na ich udostępnianie uczniom-problem w tym, że mailowo-grupa na FB otwarta jest tylko dla tych, którzy brali udział w marcowej akcji. Jak uzyskać dostęp do materiałów? Wyślijcie mail (ze swoim imieniem i nazwiskiem w temacie) na adres : klasopracownia23@gmail.com. W wiadomości wpiszcie "Matura". Prześlę materiały na Wasze skrzynki mailowe. Jeszcze nie jest za późno! Zawalczcie o dobry wynik egzaminu!

Zapraszam! Mirosława Dyka-Płonka

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2017-05-07 18:16:55