Konkurs na kalendarz adwentowy

11 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs na kalendarz adwentowy, zorganizowany przez grypę projektową „DHK”. 9 osobowe jury w, którego skład wchodzili członkowie grupy projektowej DHK, a przewodniczącą była Pani Profesor Małgorzata Piotrowska. Spośród 14 prac wyłoniła 3 najciekawsze.

Autorzy wyróżnionych prac to :

1. Julia Wieszołek
  2. Daria Manderla, Justyna Wieczorek, Sandra Melimonka, Ania Stokowy, Sonia Kurowska, Wiktoria Styrc
  3. Żaneta Cuber, Marcin Tlon, Marcin Stedin, Adam Wita

Jury uwzględniło trzy kategorie:

-wartość dydaktyczną

-wartość artystyczną

-estetykę pracy

Prace konkursowe są bardzo ciekawe i pomysłowe, nawiązują do nadchodzących świat Bożego Narodzenia oraz pozwolą nauczyć się zwrotów w j. niemieckim.

Ponadto zastosowany został system znaków, które pozwolą łatwiej zapamiętać jaki rodzajnik ma dane słówko (der-niebieski, die-czerwony, das-zielony). Wszystkie prace można zobaczyć w sali 34. Zachęcamy do ich otwierania oraz odliczania dni do świąt.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

więcej na: https://www.facebook.com/groups/1799041560357124/permalink/1931390123788933/

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2017-12-21 14:45:32