Kolejny sukces Skalniaków

W poniedziałek 3 czerwca w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych pod Patronatem Starosty Wodzisławskiego. Julia Wieszołek, teraz już absolwentka naszej szkoły, otrzymała dyplom za tytuł laureata XVIII Powiatowego Przeglądu Literackiej dzieci i Młodzieży „ZŁOTY WAWRZYN 2019” w kategorii poezja. Uczennice naszej szkoły, Roksana Sosna i Natalia Kuligowska, otrzymały również dyplomy za zdobycie tytułu laureata Międzynarodowego Konkursu Artystycznego „WAVE ON WAVE” w kategoriach malarstwo i grafika.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                      Marek Krupa

..................

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2019-06-05 12:12:00