Jubileuszowa NIEZAPOMINAJKA!!! Zapraszamy • Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach

Jubileuszowa NIEZAPOMINAJKA!!! Zapraszamy

Finałowy koncert X jubileuszowej edycji Festiwalu Piosenki "Niezapominajka" 2018. Wykonawcy zaprezentują piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Festiwal wpisuje się w obchody Jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich popularnie zwanego obecnie od nazwy ulicy, przy której się znajduje, "Skalną" oraz obchody 20-lecia Powiatu Wodzisławskiego. "Niezapominajkę" wymyślili 10 lat temu Skalniacy prof. Katarzyna Konofał i prof. Przemysław Grzybek wraz z uczniami, aby upamiętnić tych artystów scen polskich - wokalistów, autorów tekstów,czy muzyki, których nie ma już wśród nas. By przybliżyć ich twórczość współczesnej młodzieży. Znakomitą oprawę plastyczna festiwalu przygotowuje od samego początku prof. Joanna Kowalska - scenografia oraz Asia Żmudziak "Panda" - materiały graficzne. Współorganizatorami "Niezapominajki" są: Powiat Wodzisławski, Miasto Rydułtowy oraz Szkoła Muzyczna I stopnia im. Pawła Świętego w Rydułtowach. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2018-02-25 20:30:55