II miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Powiatu w lekkiej atletyce!

9 września odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego w lekkiej atletyce połączone z obchodami 10-lecia Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ZST w Wodzisławiu Śl. W zawodach wzięły udział wszystkie ponadgimnazjalne szkoły Powiatu. Klasyfikację generalną zawodów wygrał ZST w Wodzisławiu Śl. natomiast Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach zajęło w niej II miejsce. Szkołę reprezentowali: ADAM WITA, DANIEL CHYCZEWSKI, ŚMIEJA SZYMON, DAWID DZIODZIO, RAFAŁ BASZCZOK, LINDNER KAROL, ŚWIECAK TYMOTEUSZ, RUTKOWSKI PIOTR, MAZUREK SZYMON, MICHAŁOWSKI SEBASTIAN. Indywidualnie I miejsce zdobył ADAM WITA w biegu na 100m, II miejsce zdobył DANIEL CHYCZEWSKI w biegu na 400m oraz I miejsce sztafety 4x100m (ŚMIEJA, DZIODZIO, CHYCZEWSKI, WITA). Nagrody zostaną rozdane podczas głównych obchodów 10-lecia PMOS 2.10.2017r. Dziękuję za zaangażowanie i gratuluję!!!

Stanisław Jaroch

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2017-09-21 17:00:23