ARE YOU READY FOR THE FINAL CLASH

W minionym tygodniu w naszym Liceum gościliśmy 33 ósmoklasistów. Przyjechali do nas z 11 szkół podstawowych z Wodzisławia Śląskiego, Rydułtów oraz Pszowa aby wziąć udział w I konkursie Języka Angielskiego ARE YOU READY FOR THE FINAL CLASH zorganizowanym przez nasze anglistki, Monikę Brych oraz Lidię Szmelich. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z zadaniami konkursowymi w dwóch odsłonach - testowej oraz tabletowej. Zadania konkursowe przypominały te z którymi uczniowie klas 8 już niedługo zmierzą się na egzaminie ósmoklasisty a celem konkursu, oprócz zwiększenia motywacji do nauki języka angielskiego  było właśnie stworzenie młodzieży możliwości sprawdzenia się przed egzaminem. Zwycięzcami konkursu okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim - Wiktor Sobala oraz Karolina Kończak pod opieką pani Aurelii Szewieczek,  miejsce III zdobył Łukasz Płaczek ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie którego przygotowała pani Agnieszka Skupień. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy kolejnych ósmoklasistów już za rok!

Monika Brych

Opracowane przez: Eugeniusz Gwóźdź dnia: 2019-03-25 23:15:27