WAKACJE!!!

Skalna zaprasza!

Nasi partnerzy naukowi

film0

c1Certyfikat "Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2020" dla naszego LO w ogólnopolskim konkursie "Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu" za "podejmowanie ambitnych wyzwań edukacyjnych umożliwiających uczniom odkrywanie pasji i twórcze doskonalenie kompetencji XXI wieku".

Gratulacje dla uczniów obecnej 2a/b, 3 a/b/c i zeszłorocznych absolwentów (była 3a/b/c) za testowanie pilotażu projektu i aktywny udział w jego tworzeniu (tłumaczenie relacji świadków-wtedy nastolatków-Fundacji Steven Spielberg's Shoah Foundation, University of Southern California, kolekcje dawnych i obecnych zdjęć pamiętnych miejsc w Rydułtowach, oddanie hołdu ofiarom podobozu KL Auschwitz na terenie obecnej kopalni Rydułtowy i Marszu Śmierci ulicą Ofiar Terroru w 75-rocznicę wydarzenia). Jestem dumna, że mogę pracować z tak dorośle myślącymi, empatycznymi grupami uczniów...

Mirosława Dyka - Płonka

c2

c1

4458 zdalna

skalnaTV

Copyright © 2020 dr.EGw Rights Reserved.