film promocyjny liceum na skalnej

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

KLASA

BIOLOGICZNO - CHEMICZNA1a

KLASA

HUMANISTYCZNA1b

ZAJĘCIA DODATKOWE1c

Opis >>

Oferta edukacyjna powiatowych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Informator naborowy dostępny jest TUTAJ.

power

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele!

Wczoraj dotarły do szkoły wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów" II nabór w którym nasza szkoła wzięła udział. Z ogromną przyjemnością informuję Was, że mamy SUKCES! Nasz projekt został zatwierdzony do realizacji. W największym skrócie napiszę, że głównym założeniem projektu są zagraniczne wyjazdy grup uczniów wraz z opiekunami do krajów Unii Europejskiej trwające od 7 do 14 dni, dotyczące realizacji dowolnych zagadnień projektowych wpisujących się w podstawę programową.

Celem wyjazdów uczniów jest wzmocnienie przekrojowych kompetencji kluczowych, w tym m.in.: nauka języków obcych, rozwijanie umiejętności uczenia się, nabycie nowych kompetencji niezbędnych do rozwoju osobistego, przyszłego zatrudnienia i aktywnego obywatelstwa europejskiego. Nasz projekt noszący tytuł APKA ZAMIAST PODRĘCZNIKA zrealizujemy z naszą zaprzyjaźnioną szkołą z Bułgarii, do której 10 osobowa grupa uczniów wyjedzie na tydzień już w czerwcu 2020 roku, a więc w tym roku szkolnym! Wstępna rekrutacja do projektu rozpocznie się w marcu! Szykujcie się!
Pozdrawiam, M. Brych

4458 zdalna

skalnaTV

Copyright © 2021 dr.EGw Rights Reserved.