Nauczanie zdalne - pamiętaj, aby logować się do dziennika i czytać wiadomości. To potwierdza Twoją pracę i obecność!

SkalnaTV

Film promocyjny
Turniej policyjny
Wyjazd do Katowic
Zakamarki Skalnej - Sauna

power

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele!

Wczoraj dotarły do szkoły wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów" II nabór w którym nasza szkoła wzięła udział. Z ogromną przyjemnością informuję Was, że mamy SUKCES! Nasz projekt został zatwierdzony do realizacji. W największym skrócie napiszę, że głównym założeniem projektu są zagraniczne wyjazdy grup uczniów wraz z opiekunami do krajów Unii Europejskiej trwające od 7 do 14 dni, dotyczące realizacji dowolnych zagadnień projektowych wpisujących się w podstawę programową.

Celem wyjazdów uczniów jest wzmocnienie przekrojowych kompetencji kluczowych, w tym m.in.: nauka języków obcych, rozwijanie umiejętności uczenia się, nabycie nowych kompetencji niezbędnych do rozwoju osobistego, przyszłego zatrudnienia i aktywnego obywatelstwa europejskiego. Nasz projekt noszący tytuł APKA ZAMIAST PODRĘCZNIKA zrealizujemy z naszą zaprzyjaźnioną szkołą z Bułgarii, do której 10 osobowa grupa uczniów wyjedzie na tydzień już w czerwcu 2020 roku, a więc w tym roku szkolnym! Wstępna rekrutacja do projektu rozpocznie się w marcu! Szykujcie się!
Pozdrawiam, M. Brych

Nasi partnerzy naukowi

Copyright © 2020 dr.EGw Rights Reserved.