foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczanie zdalne - pamiętaj, aby logować się do dziennika i czytać wiadomości. To potwierdza Twoją pracę i obecność!

SkalnaTV

Film promocyjny
Turniej policyjny
Wyjazd do Katowic
Zakamarki Skalnej - Sauna

Login Form

IMG 20200104 WA0006W minioną sobotę, 4 stycznia przywitaliśmy w naszym liceum matematycznie Nowy Rok. Uczniowie klas trzecich uczestniczący w Maratonie Matematycznym zmierzyli się z zadaniami zamkniętymi, otwartymi krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi. Nasz Matematyczny Maraton, który odbył się w tym roku w ramach projektu Maths is all around, uświetniła swoją obecnością pani metodyk Malgorzata Chodura. Dziękujemy za wsparcie.

Dodatkowej energii naszym uczniom dostarczyły przygotowane przez organizatorów matematyczne smakołyki - ciasteczkowe koła, trójkąty, prostokąty, wycinki kołowe. Mamy nadzieję, że dla wszystkich uczestników był to efektywnie spędzony czas.

dziennik

facebook

logo instaling

dhk

dhk

logo instaling

 

Nasi partnerzy naukowi

Copyright © 2020 dr.EGw Rights Reserved.