foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WAKACJE!!!

Skalna zaprasza!

dziennik

dziennik

dziennik

Nasi partnerzy naukowi

Login Form

film0

IMG 20200104 WA0006W minioną sobotę, 4 stycznia przywitaliśmy w naszym liceum matematycznie Nowy Rok. Uczniowie klas trzecich uczestniczący w Maratonie Matematycznym zmierzyli się z zadaniami zamkniętymi, otwartymi krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi. Nasz Matematyczny Maraton, który odbył się w tym roku w ramach projektu Maths is all around, uświetniła swoją obecnością pani metodyk Malgorzata Chodura. Dziękujemy za wsparcie.

Dodatkowej energii naszym uczniom dostarczyły przygotowane przez organizatorów matematyczne smakołyki - ciasteczkowe koła, trójkąty, prostokąty, wycinki kołowe. Mamy nadzieję, że dla wszystkich uczestników był to efektywnie spędzony czas.

dziennik

4458 zdalna

skalnaTV

facebook

logo instaling

dhk

dhk

logo instaling

 

Copyright © 2020 dr.EGw Rights Reserved.