31 stycznia 2020 r. 9.30 NIEZAPOMINAJKA eliminacje - edycja 12

Wyjazd do Katowic
Zakamarki Skalnej - Sauna

Login Form

ling logo 400Od września 2015 r. nasza szkoła realizuje Program Insta.Ling dla Szkół

Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół?

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Jak wygląda nauka z Insta.Ling?

Uczeń rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Aplikacja uwzględnia więcej niż jedną prawidłową odpowiedź, pozwalając na stosowanie synonimów. W przypadku błędu wyświetlana jest poprawna odpowiedź. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.

Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności do każdego ucznia indywidualnie. Dzięki temu słówka, z którymi uczeń nie ma żadnych problemów, pojawiają się rzadziej, a uczeń może poświęcić więcej uwagi tym problematycznym.

Jak na razie nasi uczniowie radzą sobie dobrze a niektórzy nawet rewelacyjnie. Wśród miesięcznych ocen za pracę z aplikacją pojawiło się już  sporo 5-tek a nawet kilka 6-tek. Oby tak dalej!

Dla zainteresowanych szczegółami zapraszamy na stronę www.instaling.pl

Nasi partnerzy naukowi

Copyright © 2020 dr.EGw Rights Reserved.