10 grudnia to na Skalnej ważny dzień! Święto Szkoły!

W tym roku Skalniacy obecni w szkole uczestniczyli w projekcji filmu "Skłodowska" i gościli ósmoklasistów z różnych powiatowych szkół. Dlaczego? W ramach Święta Szkoły zorganizowaliśmy, pod patronatem PODN w Wodzisławiu Śląskim, I Powiatowy Konkurs "O Noblistach inaczej - w laboratorium Skłodowskiej". Spośród 13 zgłoszonych prac jury konkursu przyznało I miejsce Paulinie Wolskiej, II miejsce Dorocie Blutko - uczennicom ZSP nr 4 w Wodzisławiu Śląskim natomiast miejsce III - Grzegorzowi Bugli z SP nr 2 w Rydułowach! Gratulujemy!
IMG 20211210 100315

Dwa wyróżnienia zdobyli Kacper Szopa - uczeń SP nr 10 w Wodzisławiu Śl. oraz Natalia Scotti reprezentująca ZSP nr 6 w Wodzisławiu Śląskim.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i wygranym! Wszyscy uczestnicy konkursu wzięli również udział w zajęciach chemicznych oraz przyłączyli się do Maratonu Pisania Listów Amnesty International ♥

Zapraszamy do podziwiania prac konkursowych!

4458 zdalna

skalnaTV

Copyright © 2022 dr.EGw Rights Reserved.