foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pamiętaj o maseczce!!!

8W dniu 4 grudnia 2019 r. odbyły się warsztaty dla uczniów naszej szkoły z zakresu profilaktyki HIV i AIDS. W Warsztatach wzięło udział 10 uczennic a ich zadaniem było wykonanie lapbooka w tematyce profilaktyki HIV/AIDS. Warsztaty odbyły się we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Wodzisławiu Śl., która zaproponowała naszej szkole wzięcie udziału w konkursie. 5 grudnia odbyły się prace komisji konkursowej w składzie higienistka szkolna Wiesława Wojdat, wicedyrektor Monika Brych oraz uczennice Ewa Horoba, Julia Stanikusz, Natalia Płaczek. 6 grudnia konkurs został roztrzygnięty i rozdano nagrody. Profilaktyka HIV i AIDS przedstawiona w formie przystępnej, praktycznej a zarazem ciekawej plastycznie spotkała się z dużym uznaniem ze strony współorganizatora, czyli Powiatowej Stacji SANEPID w Wodzisławiu. Gratulujemy zwycięzcom!

  

dziennik

4458 zdalna

skalnaTV

facebook

logo instaling

dhk

dhk

logo instaling

 

Copyright © 2021 dr.EGw Rights Reserved.